Wpisy

 • poniedziałek, 04 grudnia 2017
  • Fanpage na Facebooku

   Najważniejszą rzeczą, przy tworzeniu fanpage na Facebooku jest publikowanie treści interesujących z punktu widzenia odbiorcy. Musi to być coś, co klienci chcą czytać. Nie koncentruj się na sobie, lecz na osobie, która będzie to czytać i zadaj sobie pytanie: dlaczego miałaby to robić?

   Możesz zlecić prowadzenie fanpage na Facebooku. Nie jest to drogie (zob. ofertę). Jeśli jednak zdecydujesz się robić to samodzielnie, to najważniejsze jest tworzenie wpisów, które są interesujące na klientów. Skoncentruj się na jego zainteresowaniach i połącz to z tym, co robi Twoja firma.

   Facebook daje ogromne możliwości, z których nie warto rezygnować. Można np. dotrzeć z reklamą do klientów w danej lokalizacji, o określonym wieku, płci oraz zainteresowaniach. Promocja/reklama nie jest bezpłatna, lecz są to trafnie wydane pieniądze.

   Wyobraź sobie, np. że prowadzisz przedszkole w mieście X. Możesz wypromować napisaną przez siebie treść wśród rodziców dzieci do lat Y w tym konkretnym mieście. Dotrzesz tak nie tylko do obecnych, ale i potencjalnych klientów. 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 grudnia 2017 12:20
 • wtorek, 28 marca 2017
  • Facebook jako nowoczesna forma promocji

   Facebook – tego portalu społecznościowego przedstawiać nie trzeba. Większość z Was nie tylko o nim słyszała, ale także prowadzi na nim swój własny profil.

   Facebook od pewnego czasu stał się narzędziem promowania usług, produktów i własnej marki. Wiele osób używa opcji „fanpage” do prowadzenia własnej strony i promowania się w Internecie. Z Facebooka możemy pozyskać naprawdę duże ilości ruchu, co przekłada się na nasze późniejsze zyski.

   Wiele osób używa tego portalu społecznościowego do kontaktu z klientami. Promują oni swoje oferty za pomocą reklam lub fanpage’ów. Poprzez udzielanie się. Bycie otwartym na sugestie i recenzje użytkowników, zwiększają swoją autentyczność i z każdym dniem budują swoją markę.

   Wszystkie z tych czynności sprawiają, że ich działalność staje się coraz bardziej popularna, co bezpośrednie przekłada się na zwiększenie jej zyskowności.

   Wydaje mi się, że promocja na Facebooku jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce rozpowszechnić swoją markę w świadomościach potencjalnych odbiorców. Każdy młody przedsiębiorca, firma lub osoba chcąca zaistnieć w Internecie musi po prostu skorzystać z tej metody promocji.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 marca 2017 15:58
  • Fanpage na facebooku jako źródło zarobku

   Jeśli interesujesz się promocją w mediach społecznościowych albo po prostu jesteś człowiekiem z dostępem do Internetu, to wiesz już czym jest Facebook. Jednak oprócz "lubienia" zdjęć znajomych i kotów, Facebook oferuje kilka innych ciekawych opcji. Jedną z nich jest utworzenie fanpage na Facebooku.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 marca 2017 15:47
 • czwartek, 22 grudnia 2016
  • Dlaczego Boże Narodzenie wypada 25 grudnia?

   Boże Narodzenie już niedługo. Każdy kojarzy ten szczególny czas raczej pozytywnie - z prezentami, choinką, Pasterką, opłatkiem, spotkaniem z rodziną, śniegiem (tu może mniej), w każdym razie ze szczęściem. Jest to także pogoń za prezentami, sprzątanie, gotowanie, niezbyt miłe rozmowy z najbliższymi. Ale dlaczego Boże Narodzenie jest obchodzone 25 grudnia? Ateiści często śmieją się, że katolicy nawet nie wiedzą kiedy urodził się ich Bóg. Jak to było i dlaczego właśnie grudzień, można przeczytać w tym artykule: Dlaczego obchodzimy Boże Narodzenie 25 grudnia. Pewnych odpowiedzi nie ma zbyt wiele na to pytanie, ale przypuszczenia też fajnie się czyta.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   czwartek, 22 grudnia 2016 11:31
 • niedziela, 13 listopada 2016

Wyszukiwarka

Kanał informacyjnyPolecane

JakNapisac.com
PlanMarketingowy.com