Wpisy

 • wtorek, 28 marca 2017
  • Facebook jako nowoczesna forma promocji

   Facebook – tego portalu społecznościowego przedstawiać nie trzeba. Większość z Was nie tylko o nim słyszała, ale także prowadzi na nim swój własny profil.

   Facebook od pewnego czasu stał się narzędziem promowania usług, produktów i własnej marki. Wiele osób używa opcji „fanpage” do prowadzenia własnej strony i promowania się w Internecie. Z Facebooka możemy pozyskać naprawdę duże ilości ruchu, co przekłada się na nasze późniejsze zyski.

   Wiele osób używa tego portalu społecznościowego do kontaktu z klientami. Promują oni swoje oferty za pomocą reklam lub fanpage’ów. Poprzez udzielanie się. Bycie otwartym na sugestie i recenzje użytkowników, zwiększają swoją autentyczność i z każdym dniem budują swoją markę.

   Wszystkie z tych czynności sprawiają, że ich działalność staje się coraz bardziej popularna, co bezpośrednie przekłada się na zwiększenie jej zyskowności.

   Wydaje mi się, że promocja na Facebooku jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce rozpowszechnić swoją markę w świadomościach potencjalnych odbiorców. Każdy młody przedsiębiorca, firma lub osoba chcąca zaistnieć w Internecie musi po prostu skorzystać z tej metody promocji.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 marca 2017 15:58
  • Fanpage na facebooku jako źródło zarobku

   Jeśli interesujesz się promocją w mediach społecznościowych albo po prostu jesteś człowiekiem z dostępem do Internetu, to wiesz już czym jest Facebook. Jednak oprócz "lubienia" zdjęć znajomych i kotów, Facebook oferuje kilka innych ciekawych opcji. Jedną z nich jest utworzenie fanpage na Facebooku.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 marca 2017 15:47
 • czwartek, 22 grudnia 2016
  • Dlaczego Boże Narodzenie wypada 25 grudnia?

   Boże Narodzenie już niedługo. Każdy kojarzy ten szczególny czas raczej pozytywnie - z prezentami, choinką, Pasterką, opłatkiem, spotkaniem z rodziną, śniegiem (tu może mniej), w każdym razie ze szczęściem. Jest to także pogoń za prezentami, sprzątanie, gotowanie, niezbyt miłe rozmowy z najbliższymi. Ale dlaczego Boże Narodzenie jest obchodzone 25 grudnia? Ateiści często śmieją się, że katolicy nawet nie wiedzą kiedy urodził się ich Bóg. Jak to było i dlaczego właśnie grudzień, można przeczytać w tym artykule: Dlaczego obchodzimy Boże Narodzenie 25 grudnia. Pewnych odpowiedzi nie ma zbyt wiele na to pytanie, ale przypuszczenia też fajnie się czyta.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   czwartek, 22 grudnia 2016 11:31
 • niedziela, 13 listopada 2016
 • sobota, 31 lipca 2010
  • Strona główna

   Po zalogowaniu się do Facebooka zostaniesz automatycznie przeniesiony/na na Twoją stronę główną (nie jest to strona Twojego profilu, o niej będzie później).

    

   Do czego jest strona główna

   Dzięki stronie głównej możesz podejrzeć co robili Twoi przyjaciele, kiedy Cię nie było na Facebooku, co napisali, gdzie się wypowiedzieli, co polecają, jakie dodano w tym czasie zdjęcia. Możesz także przeczytać co działo się na stronach, które obserwujesz. Wszystko to śledzisz w środkowej części strony.

   Informacje te znajdziesz także na stronach profili konkretnych osób/firm, ale sam/a przyznasz, że trudno byłoby je wszystkie „ogarnąć”. Dlatego właśnie na tej stronie masz podawany skrót informacji, w kolejności w jakiej do Ciebie dotarły.

    

   Górne menu

   To jest element, z którym dobrze powinieneś/powinnaś się zapoznać. Jest to nawigacja, obecna praktycznie na wszystkich stronach, na które zdarzy Ci się wejść na Facebooku.

   Oprócz różnego rodzaju powiadomień, znajduje się tutaj link do Twojej strony głównej (czyli tej na której obecnie jesteś), strony Twojego profilu (o niej później), zakładka „szukaj znajomych” i „konto”, która służy m.in. do edycji ustawień, a także do wylogowania się.

    

   Lewe menu

   Po lewej stronie widzisz menu, automatycznie ustawione na „Aktualności”, zatem podawane są wszystkie informacje jakie do Ciebie trafiły.

   Aby wyświetlić tylko konkretny typ wiadomości, możesz posłużyć się pozostałymi przyciskami. Dla przykładu, kiedy klikniesz „Strony”, zostaną wyświetlone tylko informacje związane ze stronami, które wybrałeś/aś do obserwacji. Klikniesz „Zdjęcia” – ukażą się wiadomości ze zdjęciami.

   Na dole tego menu jest polecenie „więcej”, dzięki któremu rozwiniesz dostępną listę, a pod nim informacja o znajomych online, czyli Tych, którzy są w tej samej chwili co Ty na Facebooku.

    

   Prawe panele

   Natomiast z prawej strony możesz znaleźć panele, mające na celu poszerzenie Twojego grona znajomych. Wyświetlają się tutaj propozycje osób, które prawdopodobnie znasz, zaproszenia od znajomych, których do tej pory nie potwierdziłeś/aś, propozycje stron itp.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   poradnikfacebook
   Czas publikacji:
   sobota, 31 lipca 2010 00:41

Wyszukiwarka

Kanał informacyjnyPolecane

JakNapisac.com
PlanMarketingowy.com